Вредно ли е избелването на зъбите
Един от най-разпространените митове за избелването е, че уврежда зъбите, като изтънява техния емайл. Всъщност съвременното избелване е напълно безвредно. Професионалните процедури възвръщат естествената белота…
Автор:
EO Dent
Един от най-разпространените митове за избелването е, че уврежда зъбите, като изтънява техния емайл.
Всъщност съвременното избелване е напълно безвредно.
Професионалните процедури възвръщат естествената белота на зъбите, загубена в следствие на пигментите от храни, напитки, тютюнопушене и т.н.
Под въздействие на UV-светлина свободните радикали на кислорода от активни вещества осъществяват окисляване, което неутрализира оцветяването на различни наслагвания в емайла.
Така бързо и безопасно се възвръща естествения бял цвят на зъбите.
А знаеш ли, че през целия юли в ЕО Дент сияйното избелване до 10 гами с най-модерните системи Philips Zoom!2 и Beyond Polus Advanced е по-достъпно?
