Велик ден за "ЕО Дент"
На втория ден на Великден – ЕО Дент откри своята нова супер модерна дентална клиника в самия център на София.
Интересни интериорни ришения, най-съвременна апаратура, изискани аксесоари и детайли са безпорно доказателство за стремежа на клиниката да не изневери на традициите си и грижата за пациента и неговият комфорт да са на първо място!
Красивата усмивка в наши дни не е просто суетна прищявка, а условие за успех. Чай, кафе, цигари, безалкохолни напитки, вино – навиците от ежедневието ни неусетно карат зъбите да потъмняват. Модерен метод за избелване обаче решава проблема само за час.
Клиниката разполага със специална лампа за избелване Zoom, която е хит в целия свят. С нея си служат денталните лекари в телевизионното предаване „Пълна промяна“. Заради бързината методът е особено подходящ за ангажирани хора. Услугата е изключително търсена и достъпна.
В клиниката се гордееме и с дигиталните си апарати за ортопантомографии – първия подобен уред, който Kodak са монтирали в България. Той е изключително ценен за пациентите, защото дозата на облъчване е минимална. Дава възможност за панорамна и сегментна снимка, тоест може да покаже само един зъб или цялата горна и долна челюст заедно със ставите и синусите. Така многократно се подобрява диагностиката.
В клиниката разполагаме и с уникален детски зъболекарски стол, разработен специално за „ЕО Дент“ – с вълшебно човече, наречено ЕО. В неговата шапка е скрит водният модул, а работният инструментариум е изнесен встрани от детето. В приказната обстановка на детския кабинет малчуганите по-лесно се отпускат, твърдят д-р Павлови. Там децата се обучават по какъв начин да мият своите зъбки, а родителите получават съвети за профилактика. Клиниките са с традиции в това отношение и изпълняват ежегодни профилактични кампании за деца.
Клиниката отвори врати навръх Великден и очаква пациенти на бул. „Арсеналски“ 11 в София. За повече информация – 02/963 03 09
