Семинар за повишаване квалификацията лекарите по дентална медицина
Семинар за повишаване квалификацията на лекарите по дентална медицина от ЕО Дент се проведе в Боровец.
Гост лекторът Dr. Florian Obadan представи „Клиничен напредък на имедиатно натоварените импланти в дигиталната дентална ера“, и бе подсигурен от нашите партньори – BREDENT GROUP, Германия - платинен спонсор на събитието.
Аудиторията завладя и проф. Павел Станимиров, който разказа за спешните състояния, поведението и превенцията при усложнения в денталната медицина.
Много споделен опит и висок професионализъм, превърнаха деня в ползотворен и полезен за всички зъболекари в ЕО Дент. Подкрепа със златно спонсорство получихме от EaglesDent, Евгени Стефанов ЕС ЕООД и Axis Bulgaria, сребърна подкрепа получихме от Philip Morris International и MegaGen, a бронзова от Пиер Фабр Дермо-козметик България ЕООД и ТБ Биорегенерация.
Събитието се проведе с подкрепата на Carestream Dental, BulDent, фирма Патриция, Загорка АД, чайове БОТАНИКЪЛ ЕУ ЕООД и Biofresh – Rose of Bulgaria. С тяхна помощ денят и официалната вечер с дрескод Black&White се превърнаха в истински празник.
Силата на екипа е по-силна от всякога и обединена в името на пациента!




