Раздадоха за първи път призовете "Здраве и красота"

На 28.06.2012г. в луксозната "Вила Мартини" в кв. Бояна за първи път бяха раздадени наградите "Здраве и красота". Екип от специалисти и журналисти награди най-успешните…
Автор: EO Dent

На 28.06.2012г. в луксозната „Вила Мартини“ в кв. Бояна за първи път бяха раздадени наградите „Здраве и красота“. Екип от специалисти и журналисти награди най-успешните в бранша за изминалата година. С призове бяха отличени победителите в следните категории: Здравен център, Салон за красота, Дентал център, Фитнес-салон, Продукт за здраве и красота, Марка за здраве и красота, Спа Център, СПА Хотел, Салон за здраве и естетика, Иновация на годината, Мениджър на естетичен център, Мениджър на здравен център, Здравословна програма, Център за естетична медицина, Успешна рекламна кампания и Цялостен принос.

ЕО Дент грабна призове в категориите Дентален център и Мениджър на здравен център, а наградите бяха връчени на управителите д-р Павлова и д-р Павлов.

„Много фирми в България работят качествено в полза на здравето и красотата на хората у нас, затова се стремим да ги стимулираме да продължават да се развиват и да стават все-по успешни в своята област“, казват организаторите ВИП Комюникейшън.