Приз за принос в здравеопазването

На 19.10.2010г. на деня на града в Перник бяха раздадени награди за принос в различни области от обществения живот. Д-р Валентин Павлов бе награден за…
Автор: EO Dent

На 19.10.2010г. на деня на града в Перник бяха раздадени награди за принос в различни области от обществения живот. Д-р Валентин Павлов бе награден за приноса си в здравеопазването. Призът бе връчен от кмета на община Перник – Росица Янакиева. Събитието бе удостоено с присъствието на президента на РБ – Георги Първанов, народни представители, представители на общината и бизнеса. Малко след официалната част по награждаването близки, колеги и приятели също поднесоха своите поздрави и подаръци на един наистина заслужил деец в сферата на здравеопазването.