Първа национална конференция на АДМБ

На 16.04.2011 в гр.Стара Загора се проведе Първата национална конференция на Асоциацията на денталните мениджъри в България, на която д-р Венета Павлова е председател. Лектори…
Автор: EO Dent

На 16.04.2011 в гр.Стара Загора се проведе Първата национална конференция на Асоциацията на денталните мениджъри в България, на която д-р Венета Павлова е председател.

Лектори от страната и чужбина дадоха отговор на множество въпроси в областа денталния мениджмънт, управлението на денталните практики и ефективния метод за развитие, позовавайки се на техния опит в практиките си.

„Предприемачът в денталната практика“ бе първата тема представена на форума от д-р Жози Бакиш, собственик и управител на четири дентални клиники в Израел и една в България. Гранд Бейбън – вторият лектор, който доказа, че успешния мениджмънт е знак за успех. Експертът – юрист Мария Радева даде отговор на въпросите на зъболекарите свързани със злоупотребата на права от страна на пациентите. Темата, по която говори д-р Саров доктор по медицина и социология бе „Позитивното позициониране на денталният лекар предприемач в гражданското общество“.

Асоциацията на денталните мениджъри в България е млада организация, която има за цел да представлява инициативните и предприемчиви зъболекри, които създават успешни практики и работни места, подкрепяйки клиники и кабинети у нас.

За трета поредна година се проведе конкурса „Мениджър на дентална практика“, на който се отличиха добрите практики, работата на световно и европейско ниво.

Събитието завърши с гала вечеря – богата програма, дегустация на вина и най-важното среща на приятели. Всички бяха заредени от ползотворния ден и готови да прилагат съвременните принципи в областта на денталния мениджмънт в практиките си, за да бъдат по-успешни.