Мис България 2014 с награда от ЕО ДЕНТ

На вчерашната церемония по награждаването на „Мис България” 2014, победителката Симона Евгениева получи специална награда от дентални клиники ЕО Дент, които бяха спонсор на събитието.…
Автор: EO Dent

На вчерашната церемония по награждаването на „Мис България” 2014, победителката Симона Евгениева получи специална награда от дентални клиники ЕО Дент, които бяха спонсор на събитието.
Новата миска ще може да се радва на чисто нова снежно бяла усмивка, след като използва своя подарък – безплатен ваучер за професионално избелване. Част от журито на събитието пък бе д-р Елица Йончева, представител на дентални клиники ЕО Дент, която лично връчи наградата на новата мис България. Всяка една от участничките, както и всеки един член на журито получи подарък от нашата клиника. 
Церемонията бе удостоена с присъствието на редица известни личности и бе съпроводена от изключителните изпълнения на участниците от X Factor както и миналогодишната победителка и наша пациентка – Жана Бергендорф.