Мартенички и емоции за децата в нужда

На 1-ви март ние българите се закичваме с мартеници за здраве и щастие с думите "Честита Баба Марта". Традиционно дентална клиника ЕО Дент посети нашите…
Автор: EO Dent

На 1-ви март ние българите се закичваме с мартеници за здраве и щастие с думите „Честита Баба Марта“. Традиционно дентална клиника ЕО Дент посети нашите малки приятели от дома за деца лишени от родителски грижи в с. Дрен и дневния център за деца с увреждания „Добро сърце“ в гр.Перник. Както винаги малчуганите ни посрещнаха с огромна радост, усмивки и емоции. Благодарение на прекрасния персонал децата за поредна година ни зарадваха със забавна програма, рецитирайки стихчета и играейки пиеси за Баба Марта. А след страхотните изпълнения всички получиха мартенички и пожелания за здраве, щастие и сбъднати мечти. Голямата изненада, която бяхме подготвили бяха специално изработени торти в бяло и червено с изрисувани мартенички и пожелания върху тях. Те допълнително наситиха атмосферата с детски смях и несравними позитивни емоции. Неописуемо е чувството отново да видиш блясъка на мечти и надежди в очите да всички тези деца. Радваме се, че бяхме част от прекрасните мигове на тези, които имат нужда и заслужават да бъдат щастливи и дарявани с любов.

ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ГАЛЕРИЯ