ЕО Дент с престижно отличие от Националните медицински награди 2015
Дентална клиника ЕО Дент получи престижна награда от Националните медицински награди 2015 в категория „Медицински иновации и инвестиции 2015“. Заедно с ЕО Дент бяха отличени Д-р Явор Дренски, изпълнителен директор на МБАЛ „Токуда Болница София”, проф.д-р Младен Григоров, който взе голямата награда за цялостен принос, а наградата за болница на годината отиде при Александровска болница.
„ Да се даде гласност на саможертвата на медиците, като се отличат най-заслужилите професионалисти в нашата високо хуманна професия“ – с тези думи от поздравителния адрес на министъра на здравеопазването Петър Москов бе открита церемонията по награждаването.
Ние от дентални клиники ЕО Дент благодарим за високата оценка и признателност и ще продължим да инвестираме и да се развиваме, защото всичко, което правим е в името на Вас – Пациента!
