ЕО Дент и БЧК в съвместна благотворителна акция
На 21.04.2011г. Дентална клиника „ЕО Дент“ съвместно с БЧК организираха благотворителна Великденска акция. Мероприятието бе проведено в Централния парк на гр.Перник.
В този ден имаше много усмивки, хубави емоции и истински празнична атмосфера. Малачуганите от града се забавляваха боядисвайки и оцветявайки Великденски яйца. За настроението освен хубавото време, допринесе и заекът „Бъгси“, който беше в центъра на внимание през цялото време. Както на всеки празник, така и сега децата не останаха без подаръци. Всички получиха грамоти за участието си в изложбата „Най-красивото Великденско яйце“. След като приключиха с боядисването и оцветяването на яйцата, перничанчетата се почерпиха с вкусни Великденски сладки и тръгнаха с червено яйчице за здраве и заредени с празнично настроение. След тържеството организаторите от „ЕО Дент“ и БЧК зарадваха децата от „Домът за деца лишени от родителска грижа“ с. Дрен, „Дом майка и дете“ гр. Перник и „Дом за възрастни хора“ гр. Перник, като им занесоха козунаци и яйца.
