Един мандат в полза на хората!
Министерството на здравеопазването, по инициатива на Български зъболекарски съюз, удостои д-р Валентин Павлов със Златен почетен знак I-ва степен с лента за обществено значим принос в областта на здравеопазването.
На тържествена церемония в Министерството, високото отличие връчи министърът на здравеопазването д-р Петър Москов, който изрази своята признателност и възхищение от неуморната работа на депутата по време на мандата. Зам.-министърът д-р Ваньо Шарков, председателят на Български зъболекарски съюз д-р Борислав Миланов, подуправителя на НЗОК г-жа Иванка Кръстева и членове на УС на БЗС също благодариха на д-р Павлов за неговата всеотдайност в името на българския пациент, и за постигнатите резултати в областта на здравеопазването.
Какъв беше мандатът на народния представител от 43 НС д-р Валентин Павлов – УСПЕШЕН В ПОЛЗА НА ХОРАТА!
