Дентална клиника ЕО Дент отпразнува своя 8-ми рожден ден!
На 1-ви юни – ден на детето, дентална клиника ЕО ДЕНТ отпразнува своя 8-ми рожден ден. Както всяка година беше организирано тържество, на което малчуганите получиха много подаръци и изненади. Децата бяха прегледани безплатно, а всички, които не успяха да дойдат имат възможността да го направят безплатно до края на месеца. За първи път бяха раздадени и грамоти, с които малките приятели можеха да се похвалят, че вече знаят как правилно да поддържат своите зъбки. За празничната атмосфера и доброто настроение се погрижиха клоуните Бонбончо и Дъмби, които танцуваха и пяха заедно с децата. Традиционно с вкусна торта се подсладиха всички гости – деца и родители. ЕО ДЕНТ за пореден път показаха, че за тях грижата за пациента стои винаги на първо място.
